RSS
Новости
24 декабря 2021, 10:18
Біля берегів Австралії збудують гігантські вітряні електростанції
Мадридська BlueFloat Energy оголосила про намір побудувати три величезні вітряні електростанції біля австралійського узбережжя. Дві з них будуть змонтовані на плавучих платформах. Будівництво буде здійснюватися спільно з консалтинговою компанією Energy Estate, що діє у Сіднеї, Канберрі та Аделаїді.

Об'єкт Hunter Coast Offshore Wind Project потужністю 1,4 ГВт збудують біля узбережжя Нового Південного Уельсу, у тому ж штаті буде реалізований і проєкт Wollongong Offshore Wind Project на 1,6 ГВт. Об'єкт Greater Gippsland Offshore Wind Project потужністю 1,3 ГВт у штаті Вікторія. За даними BlueFloat Energy, перші два проєкти будуть плавучими конструкціями, а основу останнього встановлять на морському дні.

Відомо, що у 2020 році у всьому світі було побудовано офшорні вітряні електростанції загальною потужністю 6,1 ГВт, трохи менше, ніж у 2019 році (6,24 ГВт). За прогнозами експертів, завдяки новим будовам сукупна потужність вітряних електростанцій у світі збільшиться до 2030 року до 270 ГВт.

Наразі в Австралії немає жодної офшорної вітряної електростанції. У кінці листопаду місцевий парламент схвалив закони, що передбачають підтримку відповідної галузі та дозволяють створювати нові робочі місця, залучати інвестиції у будівництво як самих станцій, так і інфраструктури для передачі електроенергії.

В останні роки все більше компаній бере участь у реалізації офшорних вітряних проєктів - від Шотландії до Японії. Плавучі вітрогенератори відрізняються від тих, що монтуються на морське дно тим, що їх можна використовувати навіть у прибережних водах з великою глибиною.

Раніше повідомлялося, що США схвалили будівництво двох великих сонячних електростанцій на федеральних землях

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: 3dnews.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое