RSS
Новости
31 декабря 2021, 11:11
Кабмін призначив аудитора держпідприємства "Енергоринок"
Кабінет міністрів призначив ТОВ "Бейкер Тіллі Україна" аудитором фінансової звітності державного підприємства "Енергоринок" за 2021 рік. Відповідне розпорядження Кабміну №1782-р від 29 грудня оприлюднено на офіційному урядовому порталі.

Кабінет міністрів на засіданні 29 грудня затвердив фінансовий план держпідприємства "Енергоринок" на 2022 рік, що передбачає 472,6 млн грн чистих збитків.

Відповідно до закону "Про ринок електричної енергії", "Енергоринок" здійснює свою діяльність до повного погашення своєї кредиторської та дебіторської заборгованості за електроенергію.

17 червня 2020 року Верховна Рада ухвалила закон "Про заходи, націлені на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії", що передбачає реалізацію комплексу заходів, націлених на врегулювання кредиторської та дебіторської заборгованості на оптовому ринку електроенергії, а також припинення діяльності оптового постачальника електроенергії в особі "Енергоринку". Водночас, як зазначили автори пояснювальної записки у Міністерстві економіки, для успішної реалізації згаданого закону необхідно ухвалити ще чотири законопроекти, які перебувають на розгляді у Верховній Раді.

Відповідно до фінплану ДП на 2021 рік, джерелом його фінансування є штрафи та пені за невиконання контрагентами умов договорів та рішень суддів, а також кошти, які надходитимуть як погашення заборгованості попередніх років. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: biz.censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое