RSS
Новости
14 января 2022, 11:45
POSCO та Adani Group можуть інвестувати 5 млрд доларів у «зелену» сталь
Південнокорейська компанія з виробництва сталі POSCO та індійський конгломерат Adani Group домовилися про співпрацю, в рамках якої можуть вкласти 5 млрд доларів у виробництво зеленої сталі в Індії. Про це йдеться у прес-релізі на сайті Adani Group.

POSCO та Adani Group підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає співпрацю в рамках відновлюваних джерел енергії, водню та логістики.

Компанії домовилися в рамках співпраці вивчити можливість створення метпідприємств, у тому числі зеленого металургійного комбінату в індійській Мундрі, штат Гуджарат. У роботі комбінату POSCO та Adani мають намір використовувати поновлювані джерела енергії та «зелений» водень.

«POSCO та Adani можуть прийти до великої синергії у сталеливарному та екологічно чистому бізнесі завдяки передовим технологіям POSCO у виробництві сталі та досвіду в галузі енергетики та інфраструктури», – повідомив Чон-Ву Чой, генеральний директор POSCO.

«Партнерство сприятиме зростанню виробництва в Індії. Це також допоможе зміцнити позиції Індії у сфері «зеленого» бізнесу», – наголосив Гаутам Адані, голова Adani Group.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gmk.center
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое