RSS
Новости
14 января 2022, 22:43
Герус розповів про плани влади збільшити штраф за недотримання гарантованих запасів вугілля
Голова енергетичного комітету Верховної Ради Андрій Герус заявив, що влада буде працювати над збільшенням штрафу за недотримання гарантованих запасів вугілля.

На питання, чи винна держава в дефіциті вугілля, Герус відповів: 

"Якщо і є вина держави, то це надмірне стимулювання "зеленим" тарифом відновлюваної генерації, зокрема сонячної. Це призвело до профіцитів, які будуть тривати з квітня по вересень. Потрібно було цю проблему вирішувати.

Ще одне – дисципліна і відповідальність за порушення. Максимальний штраф за недотримання гарантованих запасів вугілля – 1,7 млн грн. Цього мало".

Нагадаємо, Нацкомісія з енергетики наклала на "ДТЕК Східенерго" Ріната Ахметова максимальний штраф 1,7 млн грн, в тому числі через те, що на Луганській та Курахівській ТЕС, які входять до підрозділу, протягом окремих місяців не було забезпечено накопичення гарантованих запасів вугілля.

За словами нардепа, влада буде працювати над збільшенням тарифу.

"Так, будемо над цим працювати. З цього приводу є рішення РНБО, тому що не можна так безвідповідально ставитися до своїх зобов’язань", - додав він.

Раніше повідомлялося, що запаси вугілля на ТЕС країни становлять 49,84% або 378 тис. тонн від запланованого гарантованого обсягу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое