RSS
Новости
11 февраля, 09:06
Термоядерний реактор встановив рекорд за обсягом виробленої енергії, Дніпровщина стала лідером країни за кількістю домашніх СЕС, Південна Австралія отримала 100% електроенергії від вітру та сонця - та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас цікаві новини за вчора

Термоядерна енергетика можлива: на експериментальному європейському реакторі отримали рекордний обсяг енергії

Європейський термоядерний реактор Joint European Torus в британському Оксфорді встановив рекорд обсягу виробленої енергії. Установка працювала рекордні 5 секунд і виробила за цей час 59 мегаджоулів теплової енергії, що вдвічі вище, ніж під час попереднього рекорду, встановленого у 1997 році. Новий експеримент показав, що проєкт ІТЕР рухається в правильному напрямку.

Армія США представила план переходу на електродвигуни до 2050 року

Міністерство оборони США представило план переведення всієї не тактичної військової техніки на електродвигуни до 2050 року. Йдеться приблизно про 170 тисяч машин різного призначення. Мета — до 2032 року скоротити викиди від військової техніки США до 50% рівня 2005 року, а до 2050 року армія у відношенні до небойових машин має стати вуглецево-нейтральною.

2021 року на Дніпровщині встановили 2273 домашніх сонячних станцій

У 2021 році домогосподарства Дніпропетровської області встановили 2273 сонячні електростанції. Область стала лідером країни щодо кількості домашніх СЕС, повідомляє адміністрація.

На Алясці розглянуть перспективи будівництва 5-мегаватного високотемпературного мікрореактора USNC

Енергетична компанія Copper Valley Electric Association (CVEA), що базується в американському штаті Аляска, уклала угоду з компанією Ultra Safe Nuclear Corporation (USNC) про опрацювання питання доцільності будівництва на Алясці комерційного мікрореактора Energy System, що розробляється USNC.

Південна Австралія отримала 100% електроенергії від вітру та сонця

В останній тиждень грудня Південна Австралія отримала 100% електроенергії від вітру та сонця.

 
По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!