RSS
Истории
18 февраля 2022, 12:18
Європа повністю забезпечить себе літій-іонними акумуляторами
Європейська програма IPCEI («Важливі проекти, що становлять спільний європейський інтерес») надала інформацію про ситуацію з виробництвом акумуляторів у Європі. Річний обсяг виробництва літій-іонних батарей у країнах-членах ЄС, а також у Норвегії у 2020 році становив близько 35 ГВт*год. або 15% від загальносвітового обсягу.

Зазначається, що попит на літій-іонні елементи для легкових та легких комерційних електричних автомобілів (BEV та PHEV) у ЄС значно зросте та становитиме від 360 до 750 ГВт*год/рік у 2030 році, що приблизно у 10–15 разів перевищує нинішній обсяг виробництва у Європі.

Проте, як зазначалося раніше, Європа має намір стати найбільшим центром виробництва літій-іонних акумуляторів – на континенті заплановано масштабне розширення виробничих потужностей.

Актуальні плани виробників показані малюнку вище.

Таким чином Європа зможе повністю закрити свої потреби в літій-іонних акумуляторах для електромобілів:

Що ж до обсягів світового ринку, то оцінка IPCEI може бути заниженою. На наступному графіку наведено прогноз Benchmark Minerals, згідно з яким тільки в Китаї потужності можуть зрости до 3360 ГВт*год.

У будь-якому разі слід зазначити, що європейці дуже серйозно взялися до вирішення завдання промислово-технологічної незалежності.

Раніше повідомлялося, що Panasonic обіцяє літій-іонні акумулятори без кобальту через 2-3 роки

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!