RSS
Новости
6 апреля 2022, 09:00
Три німецькі порти розмістять у себе плавучі установки для зберігання та регазифікації ЗПГ, російська агресія загрожує логістиці Китаю, відновився реекспорт природного газу України – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора

Три німецькі порти подали заявки на розміщення плавучих установок для зберігання та регазифікації ЗПГ

Три німецькі порти – Гамбург, Вільгеймсхафен та Брунсбюттель – подали заявки на розміщення плавучих установок для зберігання та регазифікації ЗПГ, повідомляє Die Welt.

Російська агресія в Україні загрожує глобальній логістиці Китаю

Логістичні санкції проти Росії загрожують успішності глобального китайського проекту «Один пояс – один шлях», у який уже вкладено 4 трлн доларів інвестицій, а також експорту Піднебесної до 140 країн на 1,8 трлн доларів. Залізничний транзит китайської продукції через Росію може припинитися

8 кроків для відмови України від російського газу

Війна росії проти України поставила нашу державу, ЄС і світ перед викликом щодо найскорішого ембарго на закупівлю нафти, газу і вугілля з країни-агресора.

Міністерство енергетики відновило реекспорт природного газу з України

Міністерство енергетики відновило реекспорт природного газу з України, внесши відповідні зміни до наказу №99 від 3 березня 2022 року, яким реекспорт раніше було зупинено внаслідок російської агресії. Про це повідомило АТ "Укртрансгаз", оператор газосховищ України, 5 квітня.

Керівник JP Morgan закликав США розробити енергетичний план Маршалла для Європи

Виконавчий директор JP Morgan Джеймі Даймон у щорічному листі до інвесторів закликав адміністрацію Джо Байдена зайняти більш рішучу позицію проти "нових серйозних геополітичних реалій", що виникають після вторгнення РФ в Україну. За його словами, демократичні країни мають зайняти позицію "проти всіх форм зла".

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое