RSS
Новости
14 апреля 2022, 11:55
На Волині відновили роботу великі підприємства в галузі машинобудування та металообробки
На Волині промислові підприємства працюють на повну потужність, а також відновили роботу великі заводи в галузі машинобудування та металообробки. Про це повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

«Економіка області поступово відновлює потужності, втрачені з початку вторгнення. Відновили свою роботу великі підприємства в галузі машинобудування та металообробки. В повному обсязі працюють підприємства харчової промисловості – пекарні, виробники соусів та спецій, борошна та м’ясної продукції. Ряд місцевих виробників борошна і м’ясних товарів та агровиробники виконують на сьогодні державні замовлення щодо формування продуктового резерву Волині та постачання продуктових наборів для регіонів, які постраждали внаслідок активних бойових дій» - написав Погуляйко.

Він зауважив, що нестачі продуктів харчування та необхідних товарів в маркетах немає, адже через часткову втрату постачальників сфера переорієнтувалась на західноукраїнські логістичні хаби.

Погуляйко зазначив, що на повну працюють й волинські аграрії. Станом на 12 квітня посіяно майже 75 тис. гектарів ярих зернових, а також горох, цукрові буряки, кукурудза та соняшник.

Раніше повідомлялося, що «АрселорМіттал» задув доменну піч №6 після зупинки виробництва

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrinform.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!