RSS
Новости
14 апреля, 12:56
Українське підприємство, яке будує вітроустановки та генерує енергію, відновлює діяльність на Львівщині
Підприємство "УК "Вітропарки України" релокується до Львівської області. Про це написав голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький на своїй сторінці у Telegram.

Підприємство входить у склад групи компаній "Краматорський завод важкого верстатобудування", яке створило виробництво повного циклу. Компанія проєктує, будує, монтує вітроустановки, генерує та здійснює постачання електроенергії.

До Львівської області також переїжджає "Пожмашина" – підприємство, яке працює впродовж 90 років. “Є лідером на ринку пожежної, спеціалізованої та сільськогосподарської техніки. Це надійний партнер Державної служби з надзвичайних ситуацій", – написав Козицький.

За його даними, з Чернігівської області на Львівщину релокують третину заводу. Після завершення війни планують частину виробництва залишити і розпочати виробництво вантажної техніки.

З міркувань безпеки адреси, де будуть працювати підприємства, не називатимуться.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну на Львівщину релокувались 79 підприємств. З них 32 уже працюють.

"Охочі переїхати і працювати продовжують звертатися до нас. Відділ інвестиційної політики Львівської ОВА вже опрацював 347 заявок на переміщення виробничих потужностей", – повідомив голова ОВА.

Раніше повідомлялося, що на Волині відновили роботу великі підприємства в галузі машинобудування та металообробки

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!