RSS
Новости
21 апреля 2022, 11:17
EDF планує побудувати 3 ГВт потужностей електролізу до 2030 року
Французька EDF, одна з найбільших електроенергетичних компаній світу, що управляє всією атомною енергетикою Франції, оприлюднила план розвою водневої енергетики. Компанія має на меті до 2030 року реалізувати проєкти з виробництва «електролітичного водню» потужністю 3 ГВт у всьому світі.

Ці проєкти, які вимагають від 2 до 3 мільярдів євро інвестицій, розроблятимуться і спільно фінансуватимуться в рамках промислових партнерств, із залученням національних та європейських механізмів підтримки.

Мета EDF Group — стати одним з європейських лідерів у виробництві низьковуглецевого водню. Згідно з рішенням Євросоюзу, викиди парникових газів у виробництві такого водню не повинні перевищувати 3 кг. CO2 на кілограм H2.

EDF буде виробляти як «зелений» водень, що виробляється за допомогою відновлюваної електроенергії, так і «рожевий», що виробляється за допомогою атомної енергетики.

Слід зазначити, що план французької компанії зі створення 3 ГВт потужностей буде реалізовано лише в тому випадку, якщо буде прийнято відповідну політику підтримки та нормативно-правову базу, що сприяють розвитку електролітичного водню.

Раніше повідомлялося, що ЄС може досягти цілі в 45% ВДЕ в структурі генерації до 2030 року

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое