RSS
Новости
25 апреля, 12:05
ВМС США продемонстрували технологію безпровідної передачі електроенергії на велику відстань
Військово-морська дослідницька лабораторія США (NRL) випромінювана потужність 1,6 кВт на кілометр з використанням мікрохвильового променя на дослідницькому полі армії США в Меріленд. Цей експеримент лабораторія назвала найбільш значною демонстрацію за півстоліття.

Технологія SCOPE-M може бути використана для передачі електроенергії на Землю від великих орбітальних сонячних електростанцій для безперебійного забезпечення електроенергією національних мереж. Тим не менш, більш безпосереднє застосування, в якому зацікавлене Міністерство оборони США, полягає у передачі енергії безпосередньо військам у польових умовах, що може усунути необхідність поставок палива.

«Хоча SCOPE-M був наземним каналом передачі енергії, він став хорошим доказом концепції космічної лінії передачі енергії», — сказав Брайан Тірні, інженер-електронщик SCOPE-M. «Головна перевага передачі енергії з космосу на Землю для Міністерства оборони США полягає в тому, щоб зменшити залежність військ від постачання палива, які можуть бути вразливими для нападу».

Ідея передачі електроенергії на великі відстані без проводів існує вже більше століття. До 1970-х років технологія була досить зрілою, тому фізик Джерард К. О'Ніл зробив її ключовим компонентом своєї концепції. Він пропонував заснувати космічні колонії для будівництва величезних станцій сонячних колекторів для передачі енергії назад на Землю.

Раніше повідомлялося, що TÜV Rheinland видав перший сертифікат на зелений водень та аміак

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!