RSS
Новости
26 апреля, 11:10
Schneider Electric за підтримки ДТЕК поставила в Україну першу партію обладнання для ремонту електромереж
Компанія ДТЕК разом із французькою Schneider Electric почали передавати українським енергетикам обладнання, яке потрібне при відновленні електропостачання у звільнених від російських окупантів містах України.

«В Україну прибула перша партія обладнання Schneider Electric, яке компанія направила як допомогу для швидшого відновлення постачання електроенергії у звільнених від окупації областях України. Логістика та імплементація обладнання будуть забезпечені групою ДТЕК», — повідомили в компанії.

Schneider Electric направив в Україну високотехнологічне обладнання, яке призначене для ремонту трансформаторних підстанцій та за допомогою цього обладнання буде відновлено роботу 60 підстанцій та у 130 тис. будинків відновиться електропостачання.

Також Schneider Electric надіслав пристрої автономного забезпечення світла, серед яких сучасні прожектори, ліхтарі та лампи, які будуть направлені громадам, де постачання електроенергії поки що не відновлено.

«Реалізація допомоги від Schneider Electric відбувається спільно з ДТЕК та в координації з Міністерством енергетики України. Все обладнання буде направлено державним та приватним компаніям, щоб допомогти якнайшвидше відновити подачу електроенергії в регіонах, що постраждали від війни», — повідомили в компанії.

Раніше повідомлялося, що Schneider Electric передали обладнання вартістю 4 мільйони євро для відновлення енергопостачання в Україні

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!