RSS
Новости
28 апреля 2022, 09:43
«Гарантований покупець» готується продавати в Європу "зелену" енергію, вироблену в Україні
Держпідприємство «Гарантований покупець» налаштоване здійснювати експорт електроенергії, що виробляється з відновлюваних джерел енергії, та працює над змінами до законодавства, які б дозволили йому таку діяльність, повідомив голова підприємства Андрій Пилипенко.

«Ми обговорюємо на рівні міністерства енергетики та НКРЕКУ зміни до законодавства, які б дозволили підприємству здійснювати експорт електроенергії», — сказав Пилипенко в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна». Він пояснив, що згідно із законом про ринок електроенергії, ГарПок повинен продавати ресурс на ринку двосторонніх договорів виключно на електронних аукціонах, і ця норма обмежує його можливості експортувати

Водночас, Пилипенко висловив переконання, що Європа була б зацікавлена ​​в покупці української зеленої електроенергії, і це питання буде детально розглядатися на переговорах з європейцями надалі, щоб докладно визначитися з умовами та обсягами. Водночас він зазначив, що ідея експортувати до Європи українську електроенергію, «це ідея, яка може працювати на майбутнє для всієї країни».

Раніше повідомлялося, що "ДТЕК" має намір витіснити російське вугілля з Європи

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое