RSS
Новости
2 мая 2022, 09:20
Shell почали перехід на виробництво "зеленої" енергетики
Європейський нафтогазовий гігант Shell пішов на велику угоду для швидшого переходу до відновлюваної енергії. У компанії заявили, що готові купити індійського постачальника відновлюваної енергії Sprng Energy за 1,55 млрд доларів.

Це прискорить перехід нафтогазового гіганта на низьковуглецеву енергетику. Sprng Energy – це платформа відновлюваної енергії, яку створила приватна інвестиційна компанія. Зараз на стадії розробки у неї знаходяться вітрові та сонячні проєкти. 

Як зазначають у Shell, така угода дозволить утричі збільшити потужність у сфері відновлюваних джерел енергії. Також це допоможе їм досягти нульових викидів вуглекислого газу до 2050 року. 

"Це дозволить Shell стати лідером у ланцюжку створення вартості електроенергії на ринку, який швидко зростає", – додали в компанії. Водночас деякі активісти критикують нафтогазового гіганта за те, що перехід до відновлюваної енергії відбувається надто повільно. 

Своєю чергою Shell пообіцяла, що нададуть звіт про перебіг такого переходу на зустрічі акціонерів, яка відбудеться наприкінці травня.

Раніше повідомлялося, що "Укргідроенерго" підписало меморандум з MAN Energy Solutions та Andrytz Hydro про розвиток проектів з виробництва "зеленого" водню

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое