RSS
Новости
3 мая, 11:30
В ДТЕК ВДЕ змінили керівника
Виконуючим обовязки генерального директора ДТЕК ВДЕ призначений директор зі стратегії та розвитку Групи ДТЕК Олександр Селіщев. Маріс Куніцкіс, який до цього очолював ДТЕК ВДЕ, продовжить співробітництво з компанією.

"Ключовим завданням Олександра Селіщева на новій посаді є відновлення сталої роботи підприємств компанії, адаптація плану будівництва Тілігульскої ВЕС відповідно до поточної ситуації в країні, забезпечення життєдіяльності бізнесу за рахунок підвищення надходжень від продажу електроенергії", – йдеться у повідомленні ДТЕК ВДЕ на сайті.

Згідно з повідомленням, Селіщев приєднався до ДТЕК у 2005 році, зокрема, з 2014 року працював директором зі стратегії та розвитку Групи ДТЕК. До цього з 2001 року працював у холдингу SCM.

Зазначається, що Селіщев був одним з засновників напрямку зеленої енергетики в Групі ДТЕК, а за його безпосередньої участі реалізовувалися масштабні проекти – будівництво Покровської, Нікопольської СЕС та Тілігульської ВЕС.

"Маріс Куніцкіс, який до цього очолював ДТЕК ВДЕ, продовжить співробітництво з компанією в якості консультанта з іноземних проектів ВДЕ", – зазначили в ДТЕК.

Раніше повідомлялося, що "ДТЕК" має намір витіснити російське вугілля з Європи

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!