RSS
Новости
3 мая 2022, 12:30
Фонд Schneider Electric зібрав понад 2 мільйони євро на підтримку українських колег та їхніх сімей
Французька корпорація, що спеціалізується на електрообладнанні,Schneider Electric опубліковала проміжні результати програми сталого розвитку на 2021-2025 роки. Компанія досягла прогресу в області декарбонізації, використання перероблених матеріалів та інших екологічних ініціатив. Також Schneider Electric пожертвувала обладнання на суму 4 мільйони євро, щоб допомогти відновити основне енергопостачання в Україні.

Schneider Electric за підтримки свого Фонду та індивідуальних пожертвувань тисяч працівників зібрала понад 2 мільйони євро у вигляді пожертвувань для прямої підтримки українських колег та їхніх сімей, які постраждали від кризової ситуації.

Серед результатів команії також програмна архітектура та платформа EcoStruxure, яка допомогла клієнтам та постачальникам компанії зменшити викиди CO2 на 358 мільйонів тонн з 2018 року.

Зараз Schneider Electric використовує лише перероблений картон у всіх своїх дистриб'юторських центрах в Індії, Китаї та Європі. Компанія також приєдналась до ініціативи ResponsibleSteel, гарантуючи, що сталь з продукції, надходить із перевіреного джерела та виробництва та зменшує їхній вплив на навколишнє середовище.

"Я задоволена нашим прогресом, який ми зробили з початку року та тим, як ми зберігали наш фокус на сталому розвитку, не дивлячись на нелегку та напружену динаміку розвитку соціальних процесів та ринку", – сказала Гвенаель Авіс-Хют, директорка зі стратегії та сталого розвитку Schneider Electric.

Раніше повідомлялося, що Schneider Electric за підтримки ДТЕК поставила в Україну першу партію обладнання для ремонту електромереж

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое