RSS
Новости
5 мая, 09:15
Нові ядерні енергоблоки на Черкащині та Одещині, Індія зупиняє вугільні електростанції, Харківська ТЕЦ-5 припинила виробництво електро- та теплоенергії– та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора

Голова "Енергоатому" заявив про плани побудувати нові ядерні енергоблоки на Черкащині та Одещині

НАЕК "Енергоатом" та американська компанія Westinghouse продовжують співпрацю щодо будівництва п’яти ядерних реакторів в Україні за проєктом АP-1000.

ArcelorMittal повідомляє про успішне використання "зеленого" водню у виробництві DRI

Найбільша металургійна та гірничодобувна компанія ArcelorMittal SA повідомила про успішне випробування використання "зеленого водню" у виробництві заліза прямого відновлення (DRI) на своєму канадському підприємстві в Контрекері, Квебек.

Індія вимушено зупиняє вугільні електростанції через нестачу вугілля

За повідомленням індійського регулятора електроенергетики, Індія змушена зупинити роботу десятків гігаватів (ГВт) вугільних електростанцій.

Харківська ТЕЦ-5 припинила виробництво електро- та теплоенергії

ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5" на початку травня призупинила виробництво електричної та теплової енергії через високу ціну на газ. Про це компанія повідомила у пресрелізі.

У 2021 році Китай вперше став найбільшим імпортером ЗПГ у світі

Згідно з даними Global Trade Tracker та Головного митного управління Китаю, у 2021 році Китай вперше імпортував більше зрідженого природного газу (ЗПГ), ніж будь-яка інша країна у світі. Такі дані наводить Управління енергетичної інформації США (EIA). У 2021 році Китай імпортував ЗПГ із 25 країн. Шість найбільших партнерів - Австралія, США, Катар, Малайзія, Індонезія та Росія - постачали 8,9 млрд куб. футів на добу, або 85% всього імпорту ЗПГ.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!