RSS
Новости
6 мая, 09:04
Запорізька ТЕС зупинила роботу, Львів націоналізує автозавод під індустріальний парк, у Британії будують найбільшу у світі плавучу вітроелектростанцію – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора

Запорізька ТЕС зупинила роботу

Розташована в окупованому російськими військами Енергодарі Запорізька ТЕС зупинила роботу через відсутність вугілля. Про це мер міста Дмитро Орлов написав у своєму Телеграм-каналі.

На Закарпатті після ракетного обстрілу відремонтували електричну підстанцію

У смт Воловець Закарпатської області відремонтували та запустили електричну підстанцію, яку у вівторок 3 травня було пошкоджено російською ракетою. Також відновлено газопостачання, повідомили у Закарпатській ОВА.

Volkswagen з початку 2022 року «розпродав» усі електромобілі в США та Європі — причиною стали збої в ланцюжку постачання через війну в Україні

Volkswagen, другий за величиною виробник електромобілів у світі, цього року «розпродав» усі електромобілі в США та Європі. Причиною стали проблеми з ланцюжком постачання. Група з Вольфсбурга, до якої входять Porsche, Audi та Škoda, за перші три місяці 2022 року продала по всьому світу 99 тисяч електричних моделей, оскільки зіткнулася з нестачею напівпровідників та проводів, вироблених в Україні.

Влада Львова пропонує націоналізувати автозавод під індустріальний парк

Мер Львова Андрій Садовий пропонує націоналізувати будівлі, розташовані на території Львівського автобусного заводу (ЛАЗ), який належить російським власникам. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

У Великій Британії почалося будівництво найбільшої у світі плавучої вітроелектростанції

Команда, що займається будівництвом вітряної електростанції Dogger Bank, офіційно ознаменувала старт своїх морських будівельних робіт початком прокладання першого експортного кабелю HVDC (високовольтна лінія постійного струму) біля узбережжя Йоркшира (північ Англії). Dogger Bank Wind Farm стане першою у Великій Британії вітровою електростанцією, підключеною до HVDC.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!