RSS
Новости
11 мая 2022, 10:35
У Франції будують сонячний парк на закритій атомній електростанції
EDF Renouvelables, французький підрозділ паризької компанії EDF по відновлюваним джерелам енергії, розпочав будівництво сонячної електростанції потужністю 12 МВт на своїй атомній електростанції Creys-Malville у Creys-Mépieu у центрально-південній Франції.

Компанія повідомила, що на об'єкті буде 22 000 сонячних модулів, зазначивши, що почне їхнє розгортання влітку. Очікується, що сонячну електростанцію буде введено в експлуатацію на початку 2023 року.

«Здійснюючи будівництво фотоелектричного парку та деконструкцію «Суперфенікс» пліч-о-пліч, ми ще раз демонструємо взаємодоповнюваність енергій та здатність компанії забезпечити повний життєвий цикл усіх своїх промислових установок», — сказав директор АЕС Матьє Понне.

Цей проект є частиною плану EDF, який спрямований на введення в експлуатацію 30 ГВт фотоелектричних станцій у Франції.

Реактор «Суперфенікс» був введений в експлуатацію у 1986 року. Він був остаточно зупинений у 1997 року після кількох років складної експлуатації та великого протесту громадськості. Об'єкт був закритий колишнім прем'єр-міністром Франції Ліонелем Жоспеном через його високу вартість, проблеми з безпекою та кілька судових справ. Очікується, що до 2024 його демонтує французький конгломерат Areva.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое