RSS
Новости
12 мая 2022, 12:10
Прийом заявок на грант Кліматичні Інноваційні Ваучери: українські підприємці зможуть отримати 50 000 євро на розробку дружніх для довкілля технологій
До 31 травня 2022 року українські підприємці можуть подати заявку на отримання гранту Кліматичні Інноваційні Ваучери. Дружні для екології бізнеси зможуть отримати 50 000 євро на розробку або впровадження технологій, що зменшують викиди парникових газів, підвищують енергоефективність та запобігають змінам клімату.

Грантова програма підтримки створена для компаній малого та середнього бізнесу. Переможці зможуть використати Кліматичний Інноваційний Ваучер на оплату послуг, необхідних для вдосконалення або фіналізації інновації та її виходу на ринок. Наприклад, дизайн прототипів, сертифікація, тестування, патентування, розробка IT компонентів, маркетингові послуги тощо. 

Проєкти оцінюються фаховим журі за рівнем їх інноваційності та реалістичністю втілення, впливом на скорочення викидів парникових газів, здатністю масштабуватися та адаптуватися для різних секторів, а також ринковим потенціалом.

З 2017 року понад 30 компаній отримали Кліматичні Інноваційні Ваучери на суму майже 1 240 000 євро. 

Проєкт «Кліматичні Інноваційні Ваучери» є компонентом програми ЄБРР «Центр трансферу технологій та фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC), що підтримується ЄС у рамках ініціативи EU4CLIMATE. У 2017 році Україна стала першою країною, яка скористалася запропонованою ЄБРР схемою інноваційних ваучерів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое