RSS
Новости
13 мая 2022, 10:36
В Індії встановили установку для виробництва зеленого водню, що працює від автономної СЕС
Індійська компанія Hygenco встановила у штаті Мадхья-Прадеш пілотну установку для виробництва зеленого водню, що працює від автономної сонячної електростанції. Вона стане частиною науково-дослідного центру передового досвіду в галузі водневих технологій. Підприємство дозволить Hygenco збільшити виробництво водню та постачати його за конкурентоспроможною ціною кінцевим клієнтам.

На підприємстві встановлено лужний електролізер. Проєкт реалізується незалежно від електричних мереж.

«Чинна сонячна електростанція Vivaan Solar була відключена Hygenco від мережі та повністю налаштована під установку з виробництва зеленого водню. На сонячній електростанції були внесені зміни з використанням технологій, які ще не поширені в Індії», — заявив генеральний директор Hygenco Аміт Бансал.

Завод ввели в початкову експлуатацію 31 березня, а 15 квітня він почав працювати на повну потужність.

"Ця пілотна установка стане частиною нашого науково-дослідного центру передового досвіду в галузі водневих технологій", - зазначив Бансал. «Ми сподіваємося постачати чистий і доступний водень та полегшити шлях до декарбонізації».

"Ми пишаємося тим, що встановлюємо першу в Індії по-справжньому зелену водневу установку та беремо участь у місії Індії з виробництва п'яти мільйонів тонн зеленого водню щороку до 2030 року", - додав глава компанії. Втім, об'ємні характеристики нового проєкту не розкриваються. 

Пілотна воднева установка Hygenco регулюється "передовою системою управління та контролю енергоспоживання" (EMCS). EMCS відстежує такі параметри, як сонячна фотоелектрична генерація, стан заряду, генерація водню, тиск, температура та чистота електролізера, та приймає автономні рішення в режимі реального часу для досягнення високої ефективності. Ця технологія дозволяє Hygenco збільшити вихід водню та постачати його за конкурентоспроможною ціною кінцевим клієнтам.

Раніше повідомлялося, що Роттердамський порт збільшує прогнози поставок "чистого" водню у Європу

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое