RSS
Новости
13 мая, 12:24
"ДТЕК Мережі" змінили генерального директора
Генеральним директором "ДТЕК Мережі" призначено Олександра Фоменка, який раніше очолював "ДТЕК Одеські електромережі". Про це повідомила прес-служба компанії 13 травня.

За її даними, першочерговими завданнями компанії під його керівництвом стане відновлення енергетичної інфраструктури, зруйнованої через бойові дії, та продовження розпочатих раніше проектів цифровізації мереж та розвитку клієнтського сервісу.

Іван Гелюх, який раніше очолював "ДТЕК Мережі", продовжить роботу в ДТЕК як член правління D.TRADING B.V.

"Поряд з ремонтом зруйнованої електроінфраструктури компанія продовжить оновлювати мережі ОСР та робити їх "розумними" завдяки програмам автоматизації та цифровізації. Клієнтоорієнтованість також залишається ключовим напрямком розвитку бізнесу. У компанії продовжать вибудовувати партнерські відносини з клієнтами, розвивати цифрові канали взаємодії з ними – сайти та чат -боти, працювати так, щоб бути еталоном надання послуг в Україні", – наголосив Фоменко.

Фоменко працює у структурах ДТЕК з 2000 року. У різні часи очолював "ПЕМ-Енерговугілля", "Дніпрообленерго" ("ДТЕК Дніпровські електромережі), "Київенерго" ("ДТЕК Київські електромережі). З червня 2019 року очолював "ДТЕК Одеські електромережі".

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес із розподілу електроенергії та експлуатації електромереж у Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях.

До холдингу входять "ДТЕК Київські електромережі", "Київські регіональні ЕМ", "ДТЕК Дніпровські ЕМ", "ДТЕК Донецькі ЕМ", "ДТЕК Одеські ЕМ", "ДТЕК високовольтні ЕМ" та "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля".

Раніше повідомлялося, що в ДТЕК ВДЕ змінили керівника

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!