RSS
Новости
17 мая 2022, 09:00
Українці пересідають на електротранспорт, Ілон Маск критикує водень, Японія перестане постачати Росії високотехнологічне обладнання – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

В Україні збільшився попит на електротранспорт. Експерти пов'язують це з дефіцитом бензину

З квітня в Україні тотальний дефіцит пального: черги до АЗС місцями вимірюються кілометрами, а ціни на пальне на окремих заправках майже зрівнялися з цінами у Німеччині (60 грн/л). Разом з цим, українці почали масово цікавитися та пересідати на велосипеди, електронні скутери та самокати.

«Якщо вам потрібний засіб для зберігання енергії, водень — поганий вибір» — Ілон Маск

Генеральний директор Tesla Ілон Маск підтвердив свій скептицизм щодо ролі водню у запланованому переході до більш стійкого майбутнього, назвавши його «найдурнішою річчю, яку міг собі уявити для зберігання енергії».

З 20 травня Японія перестане постачати Росії високотехнологічне обладнання — квантові комп’ютери, 3D-принтери та ін.

Через війну в Україні, й щоб сприяти міжнародним зусиллям з досягнення миру, Японія заборонила експорт найновіших високотехнологічних товарів до Росії. А 13 травня Міністерство економіки, торгівлі та промисловості Японії ухвалило рішення з 20 травня внести поправки до відповідних міністерських постанов та розширило список санкцій.

Євросоюз готовий оплатити будівництво нафтопроводів до Угорщини для розблокування нафтового ембарго, – ЗМІ

Європейська комісія готова профінансувати будівництво нових нафтопроводів до Угорщини, щоб та відкликала вето на запровадження нафтового ембарго проти РФ.

Німеччина відмовиться від російської нафти до кінця року незалежно від санкцій ЄС – ЗМІ

Німеччина планує припинити імпорт російської нафти на кінець року, навіть якщо Євросоюзу не вдасться домовитися про загальну заборону в рамках наступного пакета санкцій. За словами офіційних осіб, зусилля щодо укладання угод з альтернативними постачальниками продовжуються, і уряд впевнений, що зможе вирішити проблеми з логістикою, що залишилися, протягом наступних шести-семи місяців.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое