RSS
Новости
17 мая 2022, 12:15
Автономне вантажне судно без участі людей пройшло майже 800 км
Суховантажне судно під управлінням штучного інтелекту Orca AI виконало рейс у жвавій Токійській затоці. Корабель пройшов 99% свого маршруту без втручання людини. Штучний інтелект допомагав судну уникнути сотень можливих зіткнень.

У ході випробувань судно «Судзака» пройшло 790 км за 40 годин майже без будь-якого втручання операторів і виконало 107 маневрів для запобігання зіткненням. Весь цей час команда експертів спостерігала за всім, що походить з центру управління в Токіо, за кілька сотень кілометрів від судна.

Ізраїльська компанія Orca AI, заснована у 2018 році двома експертами у галузі військово-морських технологій, займається розробкою програмної платформи для водного транспорту. Навігаційна система, що поєднує датчики з чинними бортовими системами безпеки, забезпечує підвищену надійність та маневровість на маршрутах з активним рухом. Вісімнадцять камер дозволяють вчасно помічати, відстежувати та класифікувати інші судна протягом 24 годин на добу.

Минулої осені Orca AI уклала партнерську угоду з японською судноплавною компанією Nippon Yusen Kabushiki Kaisha (NYK Line) з випробування системи безпеки в автономних судах. Автономна система розпізнавання цілей була встановлена ​​на судно NYK для тестування переваг безпілотної навігації.

Японський стартап PowerX розробив судно унікальної конструкції, здатне значно розширити потенціал прибережних вітрових електростанцій та допомогти країні досягти заявлених 10 ГВт вітрогенерації до 2030 року. Power Ark 100 – або електроковчег – це спеціально сконструйований тримаран для транспортування чистої енергії, економічний та дбайливий щодо навколишнього середовища.

Раніше повідомлялося, що Tesla Model 3 переробили в 6-тонний електричний танк з гігантськими гусеничними стрічками

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое