RSS
Новости
17 мая, 17:51
Харківська ТЕЦ-5 відновила виробництво електроенергії для ОЕС України
17 травня Харківська ТЕЦ-5 відновила генерацію, зміцнивши цим стійкість дефіцититного вузла Північної електроенергетичної системи країни, повідомив голова правління Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович.

«Це була клопітка і тривала робота щодо покращення нормативно-правових засад функціонування на енергетичному ринку підприємств, які для генерації використовують природний газ. Окремі слова щирої подяки міністерству енергетики, якому разом із Укренерго та НКРЕКП вдалося у цей складний для країни час фактично перезапустити механізм генерації для вітчизняних виробників», – наголосив Мінкович.

Харківська ТЕЦ-5 отримала можливість увімкнути маневрові потужності блоку N1 та відновити надання послуги із забезпечення регулювання частоти та активної потужності в Об'єднаній енергосистемі України.

Разом із тактичними успіхами на ринку продукування електроенергії керівник ТЕЦ-5 нагадав про актуальні й досі стратегічні виклики.

«Важливо, щоб до обопільної, партнерської роботи, яка покликана забезпечувати стабільність нашої, надзвичайно кризової та дефіцитної ділянки Північної енергосистеми, приєднався і «Нафтогаз Трейдинг». Тому що, наприклад, згідно з чинним договором, ми досі не маємо певних лімітів фіксованого обсягу газу на червень. І говорити про планування та зрозумілу перспективу нашому підприємству сьогодні вкрай складно», – зазначив Мінкович.

Раніше повідомлялося, що Харківська ТЕЦ-5 припинила виробництво електро- та теплоенергії

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!