RSS
Новости
18 мая 2022, 15:10
Ілон Маск та президент Індонезії обговорюють будівництво у країні нового заводу Tesla з виробництва акумуляторів
Днями генеральний директор Tesla Ілон Маск зустрівся з президентом Індонезії Джоко Відодо на заводі з виробництва ракет SpaceX у Техасі, США. Після переговорів американського мільярдера було запрошено до Індонезії у листопаді (у цей час на Балі пройде саміт Великої двадцятки). Ця країна має великі запаси нікелю, тому зустріч Маска і Відодо пройшла після раунду переговорів на робочому рівні про потенційні інвестиції в нікелеву промисловість Індонезії та постачання акумуляторів для електромобілів.

Індонезія має найбільші у світі запаси нікелю. Президент цієї країни хочеться займатися як виробництвом металевого нікелю, так і виробництвом компонентів акумуляторів та збиранням електромобілів Tesla. Він запровадив заборону експорту нікелевої руди, щоб спонукати підприємців переробляти її дома і створювати робочі місця. Раніше Відодо звертався до Маски із пропозицією розглянути можливість будівництва ракетного пускового майданчика на території його країни. Глава Tesla, як виявилося, на останній зустрічі вів переговори з головою Індонезії не лише про нікель, а й про можливе будівництво в країні заводу з виробництва акумуляторів для електромобілів. За чутками, Відодо та Маск зустрічалися на заводі Tesla Gigafactory ще до того, як вирушили на об’єкти SpaceX у Бока-Чіка, штат Техас. 

Представники президента Індонезії заявили, що обговорювали «потенційні інвестиції в нікелеву промисловість та постачання акумуляторів для електромобілів».

Раніше повідомлялося, що у кожній другій новій машині Tesla акумулятори вже без кобальту

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое