RSS
Истории
19 мая 2022, 10:10
ABB і Shell запустять у Німеччині першу загальнонаціональну мережу найшвидших у світі зарядок для електромобілів
Компанії ABB E-mobility та Shell оголошують про плани із запуску першої загальнонаціональної мережі Terra 360, найшвидшого у світі універсального зарядного пристрою для електромобілів.

Більше 200 зарядних пристроїв Terra 360 будуть запущені по всій Німеччині протягом наступних 12 місяців, а ABB E-mobility та Shell допоможуть забезпечити більшу доступність зарядних пристроїв та швидкість зарядки для більш ніж 1,7 мільйона німецьких водіїв електромобілів.

Загальнонаціональна мережа зарядних пристроїв Terra 360 Shell Recharge, що на 100% живляться від відновлюваної електроенергії, допоможе задовольнити зростаючий попит Німеччини на інфраструктуру зарядки електромобілів як з боку споживачів, так і автопарків, а також ще більше прискорить впровадження електромобілів по всій країні в майбутньому.

Terra 360 доступний у різних конфігураціях, які можуть одночасно заряджати декілька автомобілів. Його модульна конструкція забезпечує максимальне використання зарядної станції з динамічним розподілом потужності. Новий зарядний пристрій також має максимальну потужність 360 кВт і здатний повністю заряджати (повна зарядка означає запас ходу приблизно 500 км) електромобіль за 15 хвилин або менше.

ABB E-mobility нещодавно підписала глобальну рамкову угоду із Shell на постачання комплексного портфеля ABB зарядних станцій змінного та постійного струму. Портфоліо варіюється від настінної коробки змінного струму для дому, роботи або роздрібної торгівлі до Terra 360, яка ідеально підходить для заправних станцій, міських зарядних станцій, торгових парковок та автопарків.

Встановлюючи стандарт прозорості та безпеки даних, ABB стала одним з перших великих постачальників зарядних пристроїв, які досягли відповідності своїх зарядних пристроїв постійного струму Terra 53/54 та High Power німецькій системі Eichrecht.

Раніше повідомлялося, що Ілон Маск та президент Індонезії обговорюють будівництво у країні нового заводу Tesla з виробництва акумуляторів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое