RSS
Новости
19 мая 2022, 10:39
Чотири країни планують збільшити потужності офшорної вітроенергетики ЄС в 10 разів
Німеччина, Бельгія, Нідерланди та Данія в середу 18 травня, оголосили про намір побудувати щонайменше 150 ГВт морської вітрової потужності в Північному морі до 2050 року. Таким чином країни планують створити «зелену електростанцію» Європи.

Близько 150 ГВт вистачить для живлення 230 мільйонів європейських домогосподарств. Але мета країн також полягає на тому, щоб використовувати зелену енергію для виробництва водню та екологічно чистого палива для важкої промисловості та транспорту, які неможливо легко електрифікувати. Про це сказав міністр промисловості, бізнесу та фінансів Данії Саймон Коллеруп.

Декларація була офіційно підписана в середу на саміті в Данії.

Міністр клімату та енергетики Данії Ден Йоргенсен заявив, що вартість встановлення 150 ГВт офшорної вітроенергетики становитиме сотні мільярдів доларів і буде фінансуватися в основному приватними інвесторами з невеликими державними субсидіями.

Якщо ціль буде досягнута, то потужність офшорної вітрової енергії Європейського Союзу збільшиться в 10 разів. Наразі Європейський союз працює над відмовою від викопного палива, яке нагріває планету, і від своєї залежності від російської енергії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reuters
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое