RSS
Тренды
19 мая 2022, 12:10
ЄС хоче ввести мандат на СЕС для громадських, комерційних та житлових будівель
Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про введення мандату на використання сонячних батарей на дахах комерційних і громадських будівель до 2027 року, а також для житлових будинків до 2029 року. «Я знаю, що це амбітно, але це реально, ми можемо це зробити», – сказала фон дер Ляєн, зазначивши, що інвестиції у ВДЕ є найбільшим завданням Єврокомісії.

Європейська комісія готова перенести свою місію стати незалежною від російського викопного палива на «інший рівень», заявила президент ЄС Урсула фон дер Ляєн на пресконференції, присвяченій плану REPowerEU.

Комісія пропонує ввести мандат на сонячні станції для комерційних та громадських будівель з 2027 року, а також для нових житлових будинків – з 2029 року. 

Комісія також повідомила, що збільшує цільовий показник відновлюваної енергії на 2030 рік з 40% до 45%. Пришвидшення розгляду дозволів на будування та експлуатацію ВДЕ повинно відігравати ключову роль у досягненні цілі. 

«Європейська комісія визнає величезний потенціал дахових СЕС, а також потребу в розгортані як дахової, так і комунальної сонячної енергії по всій Європі», – сказав Дріс Акке, директор з питань політики SolarPower Europe. «Ми очікуємо, що до 2030 року в Європі з'явиться до 1,1 мільйона робочих місць у галузі сонячної енергетики».

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: pv-magazine.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое