RSS
Новости
20 мая, 11:15
General Electric розказала про новий наземний вітрогенератор Sierra на 3 МВт
Підрозділ General Electric – GE Renewable Energy – анонсував нову платформу для сухопутних вітрових турбін Sierra потужністю 3 МВт. Вона стала спадкоємицею попереднього бестселера компанії, моделі на 2 МВт. Два зразки Sierra вже понад рік виробляють енергію у Техасі та Індії.

У порівнянні з моделлю на 2 МВт, лопаті у турбіни Sierra стали більше, тепер вони досягають 68,7 м. Кожна з них складається з двох частин, лопаті можна зібрати на місці. Така конструкція дозволяє спростити процедуру отримання дозволів на обладнання та дорожні роботи, необхідні для перевезення довгих лопатей.

Крім того, для цього вітрогенератора передбачені щогли різної висоти - 81 м, 98 м та 117 м, а також система зниження шуму.

Виготовили лопаті спільно данська компанія LM Wind Power та американська TPI. Інші компоненти турбіни виробляє GE на своїй фабриці у Флориді. Призначаються вони теж насамперед для північноамериканського ринку — всі характеристики приведені у відповідність до стандартів США. GE вже одержала замовлення на 1 ГВт турбін Sierra, заявив представник компанії.

Крім наземних GE будує морські вітрогенератори. Щоб вони не заважали прибережному судноплавству та рибальству, компанія розробляє вітряки, здатні працювати на великих глибинах. Для цього будуть використовуватися інноваційні плавучі платформи, яким не будуть страшні сильні хвилі.

Активна розробка та виробництво обладнання для генерації відновлюваної енергії стала наслідком величезних збитків, які компанія зазнала у перші десятиліття XXI століття. Усього за кілька років General Electric втратила 193 млрд доларів, тобто 74% своєї ринкової вартості. Причиною, на думку експертів, стало те, що компанія недооцінила зусилля щодо декарбонізації економіки та продовжила робити ставку на використання вугілля та природного газу.

Раніше повідомлялося, що у Норвегії введено в експлуатацію найбільший в ЄС завод з переробки акумуляторів

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!