RSS
Новости
20 мая, 12:20
Технологія нічного бачення дозволить виробляти електроенергію від Сонця ночами
Величезний запас енергії Сонця можна буде перетворювати на електрику навіть уночі. Взявши за основу технологію приладів нічного бачення, фахівці з Австралії розробили пристрій, що здатний генерувати енергію з теплового випромінювання.

Хоча сонячні промені нагрівають кору Землі вдень, уночі ця енергія втрачається даремно, розчиняючись у холодному космосі. Для того, щоб отримати максимальну користь з теплового випромінювання Сонця, вчені з Університету Нового Південного Уельсу розробили прилад, що конвертує інфрачервоне випромінювання в електроенергію. Пристрій пройшов успішні випробування.

Обсяг енергії, яку виробляє пристрій, спроєктований австралійськими інженерами, вкрай малий — приблизно дорівнює 0,001% сонячної енергії. Але як доказ працездатності він має важливе значення.

«Зазвичай ми вважаємо емісію світла чимось, що споживає енергію, але в середній області ІЧ-випромінювання, можна отримувати електроенергію, — сказав Екінз-Даукс. - Ми це довели».

Тепер його команда збирається розпочати наступну фазу досліджень і вдосконалити свій винахід, щоб він зміг зацікавити ринок.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!