RSS
Новости
23 мая, 10:45
Укргідроенерго отримає 200 млн доларів для будівництва на своїх об'єктах систем накопичення енергії
Верховна Рада ухвалила закон про ратифікацію договорів гарантії між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку в рамках інвестпроекту щодо встановлення гібридних систем накопичення енергії у ПрАТ "Укргідроенерго".

У червні 2021 року Кабінет міністрів залучив для ПрАТ "Укргідроенерго" позику в 211 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку та Фонду чистих технологій для встановлення гібридних систем виробництва електроенергії. 

За повідомленням Міненерго, для реалізації проєкту від МБРР буде залучено позики у розмірі 177 млн доларів, від Фонду чистих технологій – 34 млн доларів.

Ці кошти будуть спрямовані зокрема на встановлення на територіях об'єктів "Укргідроенерго" 197 літій-іонних систем накопичення енергії (СНЕ), які планується залучити для надання допоміжних послуг регулювання частоти та потужності. Крім того, для власних потреб ГЕС та ГАЕС та зарядки СНЕ планується встановити 63,9 МВт сонячних фотоелектричних станцій.

При цьому в Міненерго наголосили, що високоманеврені та швидкодіючі резерви за своїми параметрами не мають аналогів в ОЕС України.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: biz.censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!