RSS
Новости
24 мая 2022, 11:12
Азербайджан збільшує обсяги постачання газу до Європи
Азербайджан має додаткові обсяги енергоресурсів для нарощування поставок газу в Європу, заявив міністр економіки країни Микола Джаббаров, виступаючи на міжнародному економічному форумі в Давосі.

Відповідаючи на питання щодо майбутнього впливу Південного газового коридору на відносини між Азербайджаном та Європою, міністр пояснив, що поряд з Європою, Азербайджан також є одним із основних постачальників до Грузії та Туреччини. «Потім йдуть Греція, Болгарія, Албанія та Італія. Обсяг (пропускна спроможність) в даний час набагато більший, ніж ви назвали (20 млрд кубометрів). Згадана цифра – це лише обсяг, що досягає європейського ринку. Друге питання у тому, чи є у нас обсяги газу, які не транспортуються? Так, є», – сказав він. 

Міністр назвав енергоресурси найбільшою дилемою на сьогодні. «Наразі від Азербайджану потрібно особливо багато енергоресурсів, вони у нас є, і ми намагаємося забезпечити ринок… Значення каспійського газу та азербайджанського газу – питання, яке не можна ігнорувати», – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що Німеччина планує закуповувати газ у Сенегалі

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое