RSS
Новости
24 мая 2022, 11:52
Засновник AB Games та гендиректор HumanBehaviors.ai створили компанію UAV Defense Robotics. Вона вироблятиме дронів для ЗСУ
Засновник AB Games Антон Большаков разом з інженером, головним виконавчим директором та засновником HumanBehaviors.ai Євгеном Рвачовим створили спільну компанію під назвою UAV Defense Robotics. Вона займеться розробкою та виробництвом дронів для українських військових.

У розробці є три моделі дронів — розвідник, вантажний (бойовий) і камікадзе. За розрахунками, собівартість бойового дрона складе приблизно 150 тисяч грн, а камікадзе коштуватиме близько 500 доларів. Виробництво планують налагодити у Києві, а прототипи вже тестують разом з бойовими загонами з Харкова. Для них і зберуть перші 10-20 апаратів кожного виду.

«Коли за відгуками хлопців налагодимо софт і хард — розгортатимемо виробництво більш масове. Плануємо постукати з готовим продуктом до Міноборони, створити команду збирачів, навчання військових пілотів і робити стільки, скільки зможемо», — розповів Большаков.

Раніше повідомлялося, що вчені розробили потужний акумулятор, який пропонують взяти на озброєння НАТО

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое