RSS
Новости
30 мая 2022, 09:53
Tesla поставила чотири енергосховища Megapack на новий об’єкт з видобутку Bitcoin в Техасі
Чотири гігантські акумуляторні установки Megapack були доставлені на новий об’єкт Tesla з видобутку біткоїнів у Техасі. Об’єкт став результатом співпраці Blockstream Джека Дорсі та Адама Бека, а також Tesla Ілона Маска. Компанії намагаються створити «зелений криптомайнінг» – процес з видобутку біткоїнів на відновлюваних джерелах енергії, зокрема – на енергії Сонця.

Компанії майже не надавали інформації про проєкт. В інтернеті появилося зображення чотирьох щільно упакованих Megapack, а також провідомлення про доставку батарей від Tesla – крім анонсу, це були єдині докази, що проєкт справді існує. 

Tesla постачає переважну більшість технологій, які будуть живити установку для спільного видобутку криптовалюти. Зроблена Tesla 3,8-мегаватна сонячна фотоелектрична батарея збиратиме велику частину енергії для об’єкта, у той час, як вся система Megapack потужністю 12 МВт·год зберігатиме електрику для живлення криптоферми.

Об’єкт для майнінгу з відкритим вихідним кодом матиме продуктивність 30 петахешів за секунду, і Blockstream залучила для проєкту близько 40 млн мільйонів. Компанія випустила токен, який дозволяє інвестувати в операції з видобутку біткоїнів.

Що цікаво, позиція Tesla щодо криптовалюти змінилася минулого року, коли Маск відмовився від своєї обіцянки приймати біткоїни для продуктів Tesla через екологічні проблеми. Цей спільний об’єкт може довести, що можна видобувати біткоїни у великих масштабах, не завдаючи шкоди екології.

Раніше повідомлялося, що дослідники Tesla розробили перспективну батарею, яка може працювати 100 років

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое