RSS
Новости
1 июня 2022, 15:44
«Укргідроенерго» схвалило Стратегічний план розвитку компанії на 2023-2027рр
Наглядова Рада гідрогенеруючої компанії «Укргідроенерго» схвалила Стратегічний план розвитку на 2023-2027 роки, Інвестиційну програму та проєкт Фінансового плану компанії на 2023 рік.

Про це повідомляє пресцентр державної компанії.

«Членами Наглядової ради 31 травня схвалено Стратегічний план розвитку на 2023-2027 роки, Інвестиційну програму та проєкт Фінансового плану компанії Товариства на 2023 рік», - вказують в УГЕ.

Генеральний директор «Укргідроенерго» Ігор Сирота вказав, що стратегічною метою компанії є підвищення надійності та ефективності роботи української енергосистеми за рахунок збалансованої структури її потужностей, це стосується нового будівництва та реконструкції вже наявних потужностей станцій.

«Ми ставимо перед собою амбітні цілі — реалізацію цілої низки масштабних енергетичних проєктів, серед яких будівництво нових гідрогенеруючих потужностей, будівництво так званих energy storage, а також потужностей з виробництва «зеленого» водню. Ми плануємо довгостроковий курс розвитку компанії, тож маємо враховувати всі ризики та виклики, які на сьогодні існують», - зазначив Валентин Гвоздій, голова Наглядової ради компанії, під час засідання 31 травня.

Також, в «Укргідроенерго» зазначили, що продовжується робота в рамках проєкту «Реконструкція. ІІ черга» за кошти міжнародних фінансових організацій.

Щодо проєкту Фінансового плану, «Укргідроенерго» в 2023р планує обсяг реалізації на рівні 2022р, проте фінансові надходження – менші, через зниження цін на електроенергію.

Раніше повідомлялося, що "Укргідроенерго" підписало меморандум про співпрацю у виробництві водню

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое