RSS
Новости
2 июня 2022, 09:00
НКРЕКП схвалила постанову, яка має забезпечити використання СНЕ, у Швеції заборонили видобуток вугілля, нафти та газу, в Україні хочуть знизити податки на електромобілі – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

НКРЕКП схвалила постанову, яка має забезпечити використання систем накопичення енергії

Нацкомісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) 31 травня схвалила постанову "Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі зберігання енергії", яка має забезпечити використання систем накопичення енергії.

У Швеції заборонили видобуток вугілля, нафти та газу

Парламент Швеції схвалив пропозицію уряду про заборону видобутку вугілля, нафти та природного газу та посилення правил видобутку квасцової глини. Про це йдеться на сайті установи.

Енергоатом розраховує збільшити експорт електроенергії до Європи на 1 тисячу мегават

Запуск лінії електропередач із Хмельницької АЕС до підстанції Жешув у Польщі дозволить збільшити експорт електроенергії до Європи на 1 тис. мегават. Про це cказав очільник ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

«Укргідроенерго» схвалило Стратегічний план розвитку компанії на 2023-2027рр

Наглядова Рада гідрогенеруючої компанії «Укргідроенерго» схвалила Стратегічний план розвитку на 2023-2027 роки, Інвестиційну програму та проєкт Фінансового плану компанії на 2023 рік.

В Україні хочуть знизити податки на електромобілі

В Україні покупців електромобілів можуть позбавити від сплати збору до Пенсійного фонду. Відповідний законопроект №7418, розроблений Кабінетом міністрів, вже зареєстрований у Верховній Раді.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое