RSS
Новости
2 июня, 11:08
В Угорщині розробили сонячний модуль для дорожнього покриття
Угорська компанія Platio Solar представила нові сонячні модулі для фотоелектричних покриттів на нещодавньому заході Smarter E у Мюнхені, Німеччина. Їх можна використовувати для тротуарів, терас, під'їзних шляхів, тротуарів, парків, велосипедних доріжок, причалів та доріг з низьким трафіком, а також для інших промислових та автономних застосувань.

«Вони покладаються на нову структуру рами, яка забезпечує найкращий захист скляної поверхні», — розповіла менеджер з маркетингу Хельга Русчак. 

Модулі поставляються у варіантах із звичайними монокристалічними та полікристалічними осередками з можливістю вибору з прозорого або опалового скла. Всі продукти мають розміри 359 мм x 359 мм x 41 мм та важать 6,5 кг.

Полікристалічні продукти оснащені сонячними елементами розміром 156 мм x 156 мм із ККД 18,6% та номінальною потужністю 18,2 Вт. Вони мають напругу холостого ходу 2,56 і струм короткого замикання 8,9 А.

Монокристалічні панелі мають ККД перетворення енергії 22,3%, напруга холостого ходу 2,72 і струм короткого замикання 8,89 А. Вони виготовлені з чотирьох осередків розміром 158,7 мм х 158,7 мм.

Панелі покриті загартованим склом завтовшки 10 мм, обробленим кислотним травленням n. Також вони оснащені каркасом з полімерного композиту на основі поліетилену низької щільності (ПВД) та поліетилену високої щільності (ПНД) з матрицеутворювальним матеріалом. Рама зроблена зі 100% переробленого пластику.

Усі модулі мають максимально допустиме навантаження на колесо транспортного засобу 2 тонни на модуль. Виробник заявляє, що на модулях може їздити автомобіль із максимальною масою 8 тонн. Platio Solar заявила, що сонячні елементи мають такий самий життєвий цикл, як і звичайні панелі, незважаючи на те, що вони піддаються механічним навантаженням.

Раніше повідомлялося, що JinkoSolar запустила завод з випуску сонячних елементів, який повністтю працює на "зеленій" енергетиці

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!