RSS
Новости
3 июня 2022, 10:03
Водневий літак побив рекорд та набрав висоту 2200 метрів (ВІДЕО)
Штутгартський стартап H2Fly оголосив, що підняв водневий літак HY4 на висоту 2203 м. Таким чином команда побила рекорд серед транспортних засобів такого типу. Політ був частиною демонстрації авіашоу AERO Friedrichshafen у Німеччині.

Це визначне досягнення для H2Fly. Жоден інший пасажирський літак із водневим двигуном досі не літав між двома комерційними аеропортами. Ми також дуже раді, що встановили новий світовий рекорд, піднявшись на таку висоту на нашому літаку HY4. Ми хочемо подякувати нашим давнім партнерам: аеропорт Штутгарта, Ульмський університет, Дослідницький інститут у Штутгарті, аеропорт Фрідріхсхафена та виставку AERO Friedrichshafen за підтримку в нашій місії перетворення екологічних подорожей на реальність», — зазначив професор Йозеф Калло, співзасновник та генеральний директор H2Fly.

HY4 - чотиримісний літак, що працює на екологічному паливному елементі. Водень вступає у реакцію з киснем і перетворюється на електрику та воду. Таким чином, єдиним викидом є вода, яка є нешкідливою в порівнянні з викидами вуглецю від традиційної авіації.

Засновники H2Fly вважають, що у майбутньому модифікований воднево-електричний літак зможе перевозити до 40 пасажирів на відстань 2000 км.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.fm
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое