RSS
Новости
3 июня 2022, 11:05
Volvo CE поставила NCC перший у світі самоскид із «зеленої» сталі SSAB
Volvo Construction Equipment (Volvo CE) поставила швейцарському будівельному концерну Nordic Construction Company (NCC) перший у світі самоскид, виготовлений із «зеленої» сталі шведської металургійної компанії SSAB.

«Volvo CE стала першим виробником, який поставив замовнику самоскид зі сталі SSAB, виробленої без використання корисних копалин. Це свідчить про швидкий перехід від інновацій до реальних рішень, оскільки промисловість по всіх ланцюжках об’єднується для стимулювання покращень в екології», – йдеться у повідомленні.

Самоскид Volvo A30G передали замовнику через 9 місяців після оприлюднення концепту вантажівки. Новинка виготовлена ​​зі сталі, яку SSAB випускає із застосуванням у виробництві водню замість коксівного вугілля.

«Це крок уперед у «зеленому» переході, який демонструє на практиці, що можна налагодити партнерські відносини та створити ринкові ланцюжки без використання викопних ресурсів. Все це допоможе пом’якшити наслідки зміни клімату надалі», – наголосив Мартін Ліндквіст, гендиректор та президент SSAB.

Як зазначає гендиректор NCC Томас Карлссон, його компанія має намір і надалі вносити свій внесок у сталий розвиток. За його словами, щоб зробити його можливим, потрібні міцні та активні партнерські відносини між декількома гравцями ринку.

Нагадаємо, що SSAB, енергетичний концерн Vattenfall та гірничорудна компанія LKAB відкрили перший завод із виробництва сталі без використання викопного палива HYBRIT у 2020 році.

Технологія виробництва сталі на заводі HYBRIT передбачає заміну копалин у ланцюжку виробництва сталі. Коксівне вугілля і металургійний кокс замінюють на «зелений» водень, який виробляється з використанням чистої електроенергії.

Раніше повідомлялося, що війна в Україні та пандемія прискорять перехід Європи до зеленої енергетики

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gmk.center
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое