RSS
Новости
7 июня 2022, 10:40
США оголосили надзвичайну ситуацію через дефіцит електрики
Президент Сполучених Штатів Джо Байден підписав розпорядження про запровадження надзвичайного режиму через кризу у сфері електропостачання. У документі, зокрема, йдеться про те, що "потрібні негайні дії, щоб забезпечити доступ Сполучених Штатів до достатньої кількості сонячних модулів" і задовольнити потреби в електроенергії.

 

«Існує безліч чинників, які загрожують здатності США забезпечувати достатню кількість електроенергії для задоволення очікуваного попиту споживачів. Вони включають перебої на енергетичних ринках, спричинені вторгненням росії в Україну, а також екстремальні погодні явища, що посилюються зміною клімату»,- зауважується у документі.

Зокрема, в деяких частинах Сполучених Штатів умови посухи у поєднанні із хвилями спеки спричиняють рекордний попит на електроенергію та її дефіцит.

Одним із заходів для протидії такому дефіциту президент США пропонує тимчасове звільнити від мита поставки імпортних сонячних батарей, що виробляються в країнах Азії. У цьому зв’язку американський уряд робить акцент на співпраці з бізнесом для розширення внутрішніх потужностей виробництва сонячної енергії.

Відповідно до документу Байден оголосив надзвичайну ситуацію у сфері постачання "електроенергії для задоволення очікуваного попиту споживачів".

Раніше повідомлялося, що США дозволять двом компаніям поставляти нафту з Венесуели до Європи

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrinform.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое