RSS
Новости
9 июня 2022, 11:58
Пакистан скорочує робочий тиждень з метою економії електроенергії
Уряд Пакистану скасував суботу робочим днем ​​для бюджетних працівників в рамках низки заходів із енергозбереження, спрямованих на пом'якшення нестачі палива.

Дефіцит палива викликав віялові відключення електроенергії у країні. За словами міністра інформації Марріюм Аурангзеб, державні закупівлі нових автомобілів, побутової техніки, як-от кондиціонери, будуть припинені. Обсяг палива, яке виділяється державним установам, буде скорочено на 40%, а поїздки за кордон будуть припинені.

За її словами, країна прагне зменшити споживання енергії в державних установах на 10%. Обіди, вечері та полуденки більше не подаватимуться чиновникам, і уряд також розгляне можливість зробити п'ятницю обов'язковим днем ​​роботи вдома для своїх співробітників. Наразі тривають переговори з місцевою владою про відключення вуличного освітлення в деякі дні.

Через агресію Росію проти України економіка Патістану дуже постраждала, оскільки вона дуже залежить від імпорту енергоносіїв, які зараз стали недоступними для бізнесу та держбюджету. Витрати країни на імпорт енергії подвоїлися за останні 10 місяців, тоді як постачання палива в деякі галузі експорту було припинено. Обмеження на використання електроенергії створять додаткові ризики для ключових секторів, включаючи текстильні фабрики, яких припадає близько половини експортних надходжень Пакистану.

Раніше повідомлялося, що США оголосили надзвичайну ситуацію через дефіцит електрики

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое