RSS
Новости
9 июня 2022, 15:07
У Львові тестують тролейбус «Електрон» із автономним ходом
8 червня вулицями Львову у тестовому режимі проїхав перший львівський тролейбус «Електрон» з автономним ходом. Якщо все піде за планом, на початку липня він поповнить парк львівського електротранспорту, розповіли у Львівській міській раді.

Цей тролейбус доукомплектували додатковою батареєю, він став важчим на 750 кг та втратив 3 сидіння для пасажирів. Проте завдяки такій модернізації проїхати автономним ходом 20 км, а для «відновлення сил» потребуватиме лише 3-годинної підзарядки.

Під час тест-драйву тролейбус разом із технічними працівниками ЛКП «Львівелектротранс» здійснив рейс із території заводу до вул. Сахарова. А далі – по вул. Вітовського – пл. Франка – вул. Стрийській – до ТРЦ «King Cross Leopolis». У зворотному напрямі «рогатий» попрямував до старого трамвайного депо на вул. Городоцькій.

Попереду – додаткова сертифікація, яку планують провести після 20 червня. Тільки після цього тролейбус передадуть місту.

Зазначається, «Львівелектротранс» планує взяти 32 мільйонів євро кредиту в Міжнародної фінансової корпорації та Фонду Чистих Технологій на закупівлю 100 тролейбусів з автономним рухом, 50 електробусів і на розширення контактної мережі.

Тролейбуси місто очікувало отримати до червня 2023 року – вони курсуватимуть у віддалених районах міста, де немає контактної мережі.

Перехід на тролейбуси з автономним ходом – однозначно позитивна тенденція. Будемо сподіватися, що решта українських міст невдовзі також стануть на цей шлях.

Раніше повідомлялося, що влада Львова пропонує націоналізувати автозавод під індустріальний парк

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое