RSS
Новости
15 июня, 09:42
Voestalpine відвантажила клієнтам першу партію низьковуглецевої сталі
Австрійська компанія з виробництва сталі Voestalpine відвантажила замовникам першу партію сталевих рулонів з низьким вмістом вуглецю, виготовлену за технологією greentec Steel Edition. Близько 70% електроенергії, що споживається у виробництві сталі, генерується ВДЕ.

«Попит на високоякісну сталь Voestalpine з низьким вмістом CO2 підвищується. 13 червня із заводу в Лінці відправили перші рулони сталі greentec Steel Edition», – йдеться у повідомленні.

Наприкінці 2021/22 фінансового року компанія оголосила про початок продажів плоского сталевого прокату, випущеного за технологією Steel Division із зменшеним вуглецевим слідом. Дана металопродукція використовується у виробництві вітряних турбін та автомобільної промисловості.

Викиди вуглецю під час виробництва сталі скорочуються з допомогою часткової заміни коксу воднем.
«Наразі формується ринок екологічно чистої сталі. Ми можемо задовольнити попит, що росте, пропонуючи нашу продукцію, вироблену за технологією greentec steel Edition. Тим самим компанія сприяє досягненню глобальних цілей у галузі клімату», – зазначив Герберт Ейбенштайнер, гендиректор Voestalpine.

Крім оптимізації виробничого процесу, компанія приділяє особливу увагу використанню відновлюваних джерел енергії. «Близько 70% електроенергії, яку ми споживаємо при виробництві сталі в Лінці, виробляється за рахунок використання газів, які є побічним продуктом виробничого процесу. Наш енергетичний портфель, що залишився, поступово перетворюється на відновлювані джерела енергії», – додав Хуберт Зайчок, член правління Voestalpine і глава сталеливарного підрозділу.

Voestalpine має намір до 2030 року скоротити викиди СО2 на 30%. До 2050 року компанія прагне перейти на безвуглецеве виробництво сталі. Спочатку сталевиробник планував знизити викиди лише на 80%.

Раніше повідомлялося, що "Нафтогаз" домовився із канадською компанією про постачання зрідженого газу та водню з 2027 року

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gmk.center
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!