RSS
Новости
16 июня 2022, 09:10
Hyundai Steel почала розробляти високоякісну сталь для електромобілів
Південнокорейський виробник сталі Hyundai Steel заявив про початок роботи над створенням високоякісної легованої сталі для електромобілів, яка забезпечить зниження шуму під час роботи окремих агрегатів. Новий сплав має знизити шум редукторів електромобілів в процесі перемикання передач, забезпечити тиху їзду. Крім того, нова технологія вдвічі підвищить зносостійкість агрегатів.

Зазначається, що продукт розробляється спільно із південнокорейськими автовиробниками Hyundai Motor і Kia, після чого буде створено прототип редуктора.

Оскільки світові автомобільні компанії націлені на вуглецеву нейтральність та нарощування ринку електромобілів, очікується, що попит на відповідні деталі зростатиме.

Компанія Hyundai Steel заявила про намір до 2030 року створити технологію сталеливарного виробництва з нульовим вмістом вуглецю Hy-Cube. Вона заснована на роботі електродугової печі власного виробництва, яка вироблятиме метал з використанням водню.

Раніше повідомлялося, що український стартап Delfast випускає нову версію потужного електровелосипеда з великим запасом ходу

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое