RSS
Новости
16 июня 2022, 10:06
У США побудують першу дорогу, що заряджатиме електромобілі під час руху
Компанія Electreon анонсувала будівництво в США першого шосе з інтегрованою системою бездротової зарядки для електричного транспорту. Для проєкту вибрали Детройт. Компанія Electreon виграла конкурс від Міністерства Транспорту Мічигану на будівництво дороги. Вона керуватиме розробкою, оцінкою, тестуванням та впровадженням пілотної програми, яка має запрацювати до 2023 року.

Довжина особливої дороги поки обмежена однією милею. Це приблизно 1,7 кілометра. Проєкт має експериментальний характер, а його мета – з'ясувати реальні умови експлуатації такої системи та визначити користь від подібних доріг. Електрику дорога буде отримувати із загальної мережі та передаватиме її на зарядні котушки під верхнім покриттям. Кожна котушка буде підключена індивідуально, тому випадкове пошкодження однієї не викличе розриву всієї мережі. Для отримання енергії на транспортні засоби потрібно буде встановити спеціальний приймальний пристрій. Без контакту з ним дорога енергію не віддає, тому відсутній ризик ураження електрикою людей і тварин, які перетинають дорогу.

Як і раніше, в попередніх проєктах, задум стикається з однією важливою проблемою – питанням розрахунку оплати цієї послуги. Кількість переданої енергії залежить від типу електромобіля і швидкості його руху. Реалізувати на практиці комерційне використання буде дуже важко. Ідеальним варіантом називають громадський транспорт, який рухається за однаковими маршрутами та графіками, для нього налаштувати систему найпростіше.

Ще один практичний варіант – дороги з максимальним показником заторів, щоб машини заряджалися, поки стоять без діла. Але при цьому водіям треба враховувати, що подібна дорога навіть при великій протяжності не зможе зарядити електромобіль повністю.

Раніше повідомлялося, що Hyundai Steel почала розробляти високоякісну сталь для електромобілів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое