RSS
Новости
17 июня 2022, 09:18
Кабмін України пропонує спростити розмитнення електромобілей, «Байкал» припинив випуск чіпів Baikal-S, Hyundai Steel розробляє високоякісну сталь для електромобілів – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

Електромобілі в Україні стануть доступнішими: кабмін пропонує спростити розмитнення

Кабмін пропонує звільнити від оподаткування автомобілі з електричними двигунами, зокрема гібридні. За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, відповідний законопроєкт уже внесено до Верховної Ради.

Розробник процесорів «Байкал» припинив випуск чіпів Baikal-S через відмову виробництва у Тайвані укладати нові контракти

Російський виробник процесорів "Байкал" може заморозити проєкт випуску серверних чіпів Baikal-S через проблеми з розміщенням замовлень на виробництво в Тайвані. Тайванська TSMC припинила співпрацю з російськими компаніями у лютому 2022 року.

Австрія планує повністю відмовитися від викопного палива у теплопостачанні до 2040 року

Австрійський уряд направив до Парламенту Закон про відновлення теплопостачання (Erneuerbare-Wärme-Gesetz – EWG). Він передбачає припинення використання вугілля та нафтопродуктів у теплопостачанні до 2035 року, а природного газу до 2040 року.

Великобританія відмовилася від стимулювання розвитку електромобільного ринку

Великобританія стала першим і єдиним у Європі великим ринком, на якому покупці не мають жодних стимулів для покупки електромобіля. Тим часом, цінового паритету електротранспорту з машинами з ДВЗ на ринку країни так і не було досягнуто.

Hyundai Steel почала розробляти високоякісну сталь для електромобілів

Південнокорейський виробник сталі Hyundai Steel заявив про початок роботи над створенням високоякісної легованої сталі для електромобілів, яка забезпечить зниження шуму під час роботи окремих агрегатів. Новий сплав має знизити шум редукторів електромобілів в процесі перемикання передач, забезпечити тиху їзду. Крім того, нова технологія вдвічі підвищить зносостійкість агрегатів.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое