RSS
Новости
17 июня 2022, 11:45
Армія США запустила найбільшу південному сході країни плавучу сонячну ферму
Армія США запустила найбільшу на південному сході плавучу сонячну ферму. Це також перший проект такого роду для Міністерства оборони США. Відкриття об'єкту відбулося 10 червня. Сонячний пристрой, який знаходиться на озері Біг-Мадді в Кемп-Маколл у Форт-Брегг, Північна Кароліна.

Форт Брегг є найбільшим військовим об'єктом за кількістю населення в армії, де проживає близько 49 000 військовослужбовців, 11 000 цивільних службовців і 23 000 членів сімей. Плаваюча сонячна ферма потужністю 1,1 мегават (МВт) з акумуляторною батареєю потужністтю 2 МВт буде запеспечувати це місце "зеленою" енергією.

Плаваюча сонячна ферма є результатом співпраці між Форт-Брегг, комунальним підприємством Duke Energy, і компанією Ameresco, що займається відновлюваною енергією у Фремінгемі, штат Массачусетс.

Повідомлення армії США пояснює: «Цей контракт на комунальні послуги забезпечить безвуглецеву генерацію на місці, доповнює електроенергію до місцевої мережі та забезпечить резервне живлення для Camp Mackall під час відключень електроенергії».

Система також оснащена електронним АПВ, який виявляє та перериває миттєві несправності.

Рейчел Джейкобсон, помічник міністра армії з питань установок, енергетики та навколишнього середовища, сказала: «Цей проект виконує зобов’язання, взяті в нашій армійській кліматичній стратегії, щодо підвищення стійкості, забезпечуючи чисту енергію та зменшуючи викиди парникових газів. Коли ми співпрацюємо з місцевими комунальними підприємствами та промисловістю, щоб підвищити стійкість до енергії, живлячи місцеву мережу, це є виграшним рішенням у всьому.»

Армія США має на меті скоротити викиди на 50% до 2030 року і досягти чистого нуля до 2050 року. Вона також хоче «проактивно розглянути наслідки зміни клімату для безпеки у стратегії, плануванні, придбанні, ланцюжку постачання та програмних документах і процесах”.

На цей час армія США є основним забруднювачем в крахні. З 2001 року військові виробили понад 1,2 мільярда метричних тонн парникових газів – більше, ніж Данія чи Португалія. За словами Нети К. Кроуфорд, професора політології Бостонського університету, на міністерство оборони припадає майже 80% споживання палива федеральним урядом, Армія США також офіційно визнає, що зміна клімату є реальною загрозою. Перший рядок його кліматичної стратегії говорить: «Зміна клімату загрожує безпеці Америки і змінює геостратегічний ландшафт».

Раніше повідомлялося, що Японія буде генерувати енергію з глибоководних океанських течій

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое