RSS
Новости
22 июня, 09:00
Нідерланди запустять вугільні станції через дефіцит газу, Австрія подвоїла швидкість встановлення сонячних панелей, Узбекистан розпочав виробництво синтетичної нафти – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

Нідерланди знімуть обмеження на роботу вугільних станцій через дефіцит російського газу

Міністр енергетики Нідерландів Роб Єттен у понеділок заявив про введення в дію першої фази кризового плану в енергетиці, який передбачає зокрема зняття обмежень на роботу вугільних елетростанцій.

Австрія подвоїла швидкість встановлення сонячних панелей

В Австрії у 2021 році було встановлено більш ніж вдвічі більше потужностей сонячних панелей, ніж у 2020 році. Про це повідомила в понеділок, 20 червня, Асоціація фотоелектричної промисловості.

Узбекистан розпочав виробництво синтетичної нафти

Завод Uzbekistan GTL офіційно випустив першу партію синтетичної нафти. Отримана синтетична нафта є основною сировиною для виробництва синтетичного дизельного палива, авіагасу, нафти та зрідженого газу на заводі GTL.

В Австралії оберуть компанію, яка створить проєкт генерації зеленого водню в Новій Зеландії вартістю 3,1 мільярда доларів

Компанії Fortescue Future Industries і Woodside стали фіналістами "перегонів" за можливість розробити один з найбільших у світі проєктів генерації зеленого водню. Об’єкт потужністю 600 МВт побудують у Новій Зеландії. Всього у конкурсі брали участь 80 компаній.

Учені зі США розробили літій-іонні батареї нового покоління: чим вони кращі

Співробітники Університету Баффало в США розробили конструкцію для літій-іонних батарей нового покоління, які краще відображатимуть стан заряду. Подробиці розповіла пресслужба навчальної установи на офіційному сайті.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!