RSS
Новости
28 июня 2022, 10:20
BMW відкрила у Китаї завод з виробництва електромобілів вартістю 2,2 мільярда доларів
BMW офіційно відкрила свій новий завод вартістю 15 мільярдів юанів (2,2 мільярда доларів) у Китаї, приділяючи особливу увагу електромобілям та намагаючись наздогнати лідерів: Tesla та місцевих конкурентів. Завод Lydia у північно-східному місті Шеньян є третім заводом BMW у Китаї та найбільшою інвестицією у країні.

Потужності заводу можуть використовуватися виключно для виробництва електромобілів, а також традиційних двигунів внутрішнього згоряння.

BMW i3, перший повністю електричний спортивний седан компанії середнього розміру для китайського ринку, розпочали виробляти на заводі у травні.

«Розширення нашої виробничої присутності в Китаї показує, що ми готуємося до подальшого зростання на найбільшому у світі ринку електромобілів і впевнені в довгострокових перспективах Китаю», — заявив Йохен Голлер, президент та головний виконавчий директор BMW Group у Китаї.

«Ми активізуємо наші зусилля в галузі електротранспорту, прагнучи до 2025 року збільшити продажі у Китаї, щоб чверть з них була повністю електрична».

В Китаї, найбільшому у світі ринку електромобілів, домінують у продажах американська Tesla і місцеві гравці, такі як BYD, яку підтримує Уоррен Баффет. Іноземні автовиробники, включаючи BMW та Volkswagen, залишилися позаду. Але зараз вони нарощують виробництво. Новий завод BMW збільшив річну виробничу потужність німецького автовиробника у Китаї до 830 000 автомобілів.

Генеральний директор Volkswagen Passenger Cars Ральф Брандштеттер заявив Nikkei у лютому, що компанія зможе виробляти до 1 мільйона електромобілів на рік у Китаї у 2023 році.

Тим не менш, автовиробники в Китаї, які вже боролися з перебоями у глобальному ланцюжку поставок, зіткнулися з новими проблемами у другій за величиною економіці світу після того, як сплеск Covid-19 в останні кілька місяців призвів до блокування великих міст, насамперед Шанхаю.

Це викликало подальші перебої з постачанням. Нещодавно в інтерв'ю генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що інструменти, необхідні для заводів компанії в Остіні та Берліні, застрягли у Китаї. Він додав, що дві фабрики «зараз втрачають мільярди доларів», тому що проблеми з ланцюжком поставок заважають виробництву.

Раніше повідомлялося, що нові батареї CATL зроблять можливим масове виробництво електромобілів із запасом ходу 1000 км

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое